ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

بررسی اجمالی خدمات ما

طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص

طراحی قالب های تزریق ، سنبه و ماتریس

طراحی و ساخت خطوط تولید تمام اتوماتیک و هوشمند کانوایر

طراحی و ساخت قطعات صنعتی، پرسی، دوزه کشی مفتول ، خم کاری لوله  CNC

و اجرای مدارهای هیدرولیکی، پنوماتیکی، الکترونیکی،.....

قالب سازی

طراحی و ساخت قالب های تزریق ، سنبه و ماتریس توسط تیم طراحی و ساخت گروه انجام می پذیرد و با استفاده از تجهیزات موجود ، تحت عملیات تست و نمونه گیری قرار می گیرد.

تعمیرات تخصصی

به دلیل استفاده مداوم از ماشین آلات ، به مرور زمان نیاز به تعمیرات دوره ای می شود که این شرکت با توجه به تجهیزات و امکانات در دسترس، می تواند تمامی ماشین آلات و خطوط تولید را بازنشانی و یا بروز رسانی کند.

مشاوره

در تمام صنایع بعنوان مشاور در کنار صنعتگران عزیز هستیم تا بتوانیم ایده آل ترین راه کار برای دستیابی به محصول با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه ترین طرح را ارائه دهیم.

اتوماسیون صنعتی

با کمک مهندسین مجرب و در اختیار داشتن نرم افزار های روز دنیا، برنامه نویسی انواع پردازشگر ها امکان پذیر است، انجام اتوماسیون، باعث سهولت در مبحث تولید خواهد شد ، ضمن اینکه با این روش می توان از روند اشتباهات احتمالی اپراتوری و خطای فردی جلوگیری کرد تا درصد ضایعات کاهش و در عین حال سرعت تولید و کیفیت محصول تولید شده را افزایش یابد.

رباتیک

به واسطه همکاری مشترک با همکاران خود در بخش رباتیک و همچنین طراحی، برنامه نویسی و راه اندازی انواع ربات جهت انجام تولید ، فعالیت خود را آغاز کرده ایم چرا که همه صنعتگران بزرگ با مشکل بکار گیری نیروی انسانی در سال های نه چندان دور در بخش تولید آشنا هستند، ضمن اینکه صنعت تولید، در تمامی کشور ها سهم کلانی در چرخه اقتصاد دارد.

آموزش

با صدور نامه ای به وزارت صمت استان البرز و مرکز فنی و حرفه ای اعلام همکاری خود را با نیرو های انسانی جوان که از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و قصد ورود به بازار صنعت را دارند را در کارنامه خود داشته ایم تا بتوانیم با این کار، در کنار تحصیلشان یک دانشگاه عملی هم ایجاد کنیم و هم مسئولیت اجتماعی را به سهم خود انجام داده باشیم.

ارائه بهترین

راهکارهای صنعتی

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره

نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و

سوال خود را بپرسید کاملا رایگان است.

      محصولات ما

      تجهیزات صنعتی